Minerální náramek Energy Bomb

Vyprodáno

Můj oblíbený..

Jadeit je právem nazývaný kamenem klidu.. Pomáhá k celkové stabilizaci osobnosti a je prospěšný též k uklidnění psychiky člověka. Je výborný myšlenkový stimulant :) podporuje pracovní nasazení a je vhodným pomocníkem pro lékaře, zdravotní sestry, veterináře a léčitele jako takové. Jadeit se zaměřuje hodně na osobu svého nositele, pomáhá budovat sebedůvěru, soběstačnost a samostatnost. Z léčebných účinků bych vyzvedla prospěšnost jadeitu k ledvinám, slezině, pomáhá léčit problémy močového systému.

Křišťál má velice široké využití hlavně v léčitelství. Především nabíjí novou energií, což už samo o sobě hovoří za vše.. :) Je to univerzální a nejsilnější léčivý krystal, který dokáže zesílit funkci ostatních minerálů, které jsou s ním ve spojení. Pozitivní účinky má rovněž na lidskou kreativitu, navozuje pocity harmonie. Jeho další velké plus je i to, že dokáže neutralizovat elektromagnetické vyzařování elektroniky, jako jsou telefony, počítače a jím podobné. Křišťál lze využít k léčbě veškerých zdravotních problému, včetně těch psychických :)

Onyx odvádí z těla negativní energii, odstraňuje strach a působí proti smutku. Navozuje harmonii člověka s jednotou vesmíru. V konfliktech všeho druhu se onyx věrně zastává svého nositele a chrání ho před negativitou k němu namířenou! Dodává sílu v těžkých životních situacích, léčí staré rány a pomáhá svému nositeli udržet si pozitivní pohled na svět. Ze zdravotního hlediska onyx pomáhá proti kazivosti zubů, léčí krevní poruchy, zpevňuje kosti, chrání proti plísňovým onemocněním, prokrvuje ruce a nohy.


470,00 Kč
Please select variants first