Minerální náramek Ying Yang

Novinka

Achát navozuje pocitovou, tělesnou, duševní harmonii a rovnováhu. Pomáhá budovat sebedůvěru a svého nositele se snaží upozornit na vlivy, které mu jeho osobní rovnováhu narušují :). Pomáhá svému nositeli vyrovnat se s citovým zklamáním a zároveň ho motivuje k hledání citu nového.. Přetváří negativní energie na ty pozitivní. Harmonizuje trávící trakt a pomáhá předcházet střevním potížím. Pomáhá čistit lymfatický systém, krevní oběh a předchází a pomáhá léčit kožní choroby.
Onyx odvádí z těla negativní energii, odstraňuje strach a působí proti smutku. Navozuje harmonii člověka s jednotou vesmíru. V konfliktech všeho druhu se onyx věrně zastává svého nositele a chrání ho před negativitou k němu namířenou! Dodává sílu v těžkých životních situacích, léčí staré rány a pomáhá svému nositeli udržet si pozitivní pohled na svět. Ze zdravotního hlediska onyx pomáhá proti kazivosti zubů, léčí krevní poruchy, zpevňuje kosti, chrání proti plísňovým onemocněním, prokrvuje ruce a nohy.
Láva je vyvřelina sopečných erupcí, která při velmi vysokých teplotách vyvěrá ze země a postupně chladne. Jedná se o velice silný kámen transformující veškerou nashromážděnou negativní energii na pozitivní. Je symbolem potlačování strachu z fyzické bolesti. Velice úzce s lávovým kamenem souvisí pocit bezpečí, vnitřní síla a odhodlání a také sebevědomí :). V neposlední řadě lávový kámen pomáhá uklidňovat rozbouřené emoce.

200,00 Kč 490,00 Kč
Please select variants first