Minerální náramek Blue dolphin

Novinka

Hematit je výjimečně mocný kámen ve vytahování nemocí z těla. Ochraňuje tělo a uvádí ho do rovnováhy. Pomáhá vytvářet klidné a harmonické prostředí a zabraňuje vstupu negativním energiím :) Bourá bariery limitů, které si nastavil sám nositel :) Z léčebného hlediska pomáhá odstraňovat všechny nemoci krve, má blahodárný vliv na ledviny, léčí úzkost a nespavost.
Akvamarín je kámen klidu, kámen dávných mořských bohyní.. Navozuje pocity radosti a štěstí převážně ve vztazích. Svému nositeli pomáhá převzít kontrolu a odpovědnost nad svým vlastním životem. Zdokonaluje vyjadřovací a komunikační schopnosti nositele :) Uvádí do rovnováhy čakry a vytváří jakýsi ochranný štít pro auru :).
Sodalit je nejvýraznějším kamenem mezi svými "modrého druhu" :-). Snoubí zdánlivě neslučitelné a to logické myšlení a intuici. Dodává vnitřní odvahu a mírní zmatek na duši .. Je vhodným léčitelem při potížích způsobených stresem, strachem a negativním myšlením. Snižuje horečku a posiluje imunitní systém. Čistí lymfu a udržuje v rovnováze metabolismus.

430,00 Kč 510,00 Kč
Please select variants first