Minerální náramek No Fear

Novinka

Křišťál má velice široké využití hlavně v léčitelství. Především nabíjí novou energií, což už samo o sobě hovoří za vše.. :) Je to univerzální a nejsilnější léčivý krystal, který dokáže zesílit funkci ostatních minerálů, které jsou s ním ve spojení. Pozitivní účinky má rovněž na lidskou kreativitu, navozuje pocity harmonie. Jeho další velké plus je i to, že dokáže neutralizovat elektromagnetické vyzařování elektroniky, jako jsou telefony, počítače a jím podobné. Křišťál lze využít k léčbě veškerých zdravotních problému, včetně těch psychických :)
Rodonit je kámen hojící hluboké citové rány z minulosti, způsobené především stresem, zneužíváním. Ukotvuje ve svém nositeli energii, vyvažuje ji v těle a pomáhá překonávat závislosti hlavně na druhých osobách, odrazuje od pomsty. Podporuje vztah nositele k sobě sama. Má příznivý vliv na imunitní systém, zvyšuje plodnost. Pomáhá při léčbě artritidy, žaludečních problémů, vředů. Dále hojí rány, včetně bodnutí hmyzem. Je to velice projektivní kámen navozující pocit lásky a citové rovnováhy.
Granát využíváme například k regeneraci organizmu a nalézání ztracených sil. Po většinou je granát využíván jako amulet, který úspěšně varuje před nebezpečím. Granát je zdrojem velkého množství energie, kterou dodává svému nositeli. Odrazuje nositele od dodržování zastaralých dogmat. Granát pomáhá v krizových situacích nalézat východiska a dodat víru v lepší budoucnost i přivolat něčí pomoc. Umí též vyvolat vzpomínky na minulé životy. Z lékařského hlediska čistí krev, regeneruje DNA, má příznivý vliv na páteř, srdce a plíce.

440,00 Kč 490,00 Kč
Please select variants first