Minerální náramek Magic Feather

Achát navozuje pocitovou, tělesnou, duševní harmonii a rovnováhu. Pomáhá budovat sebedůvěru a svého nositele se snaží upozornit na vlivy, které mu jeho osobní rovnováhu narušují :). Pomáhá svému nositeli vyrovnat se s citovým zklamáním a zároveň ho motivuje k hledání citu nového.. Přetváří negativní energie na ty pozitivní. Harmonizuje trávící trakt a pomáhá předcházet střevním potížím. Pomáhá čistit lymfatický systém, krevní oběh a předchází a pomáhá léčit kožní choroby.
Onyx odvádí z těla negativní energii, odstraňuje strach a působí proti smutku. Navozuje harmonii člověka s jednotou vesmíru. V konfliktech všeho druhu se onyx věrně zastává svého nositele a chrání ho před negativitou k němu namířenou! Dodává sílu v těžkých životních situacích, léčí staré rány a pomáhá svému nositeli udržet si pozitivní pohled na svět. Ze zdravotního hlediska onyx pomáhá proti kazivosti zubů, léčí krevní poruchy, zpevňuje kosti, chrání proti plísňovým onemocněním, prokrvuje ruce a nohy.
Howlit je velmi inspirativní kámen, který svému nositeli pomáhá nastolit v jeho životě harmonii se svým okolím, učí ho brát věci a osoby takové, jaké jsou bez potřeby toho, je jakýmkoliv způsobem měnit. S tím souvisí i budování tolerance a lásky jak vůči sobě, tak vůči ostatním. Podporuje pocity uklidnění, snížení stresu a empatie. Detoxikuje, uvolňuje křeče a svalstvo. Snižuje v těle cholesterol a zrychluje metabolismus. Je též nápomocný při menstruačních bolestech.

440,00 Kč
Please select variants first