Minerální náramek Lava

Vyprodáno Novinka

Achát navozuje pocitovou, tělesnou, duševní harmonii a rovnováhu. Pomáhá budovat sebedůvěru a svého nositele se snaží upozornit na vlivy, které mu jeho osobní rovnováhu narušují :). Pomáhá svému nositeli vyrovnat se s citovým zklamáním a zároveň ho motivuje k hledání citu nového.. Přetváří negativní energie na ty pozitivní. Harmonizuje trávící trakt a pomáhá předcházet střevním potížím. Pomáhá čistit lymfatický systém, krevní oběh a předchází a pomáhá léčit kožní choroby.

Láva je vyvřelina sopečných erupcí, která při velmi vysokých teplotách vyvěrá ze země a postupně chladne. Jedná se o velice silný kámen transformující veškerou nashromážděnou negativní energii na pozitivní. Je symbolem potlačování strachu z fyzické bolesti. Velice úzce s lávovým kamenem souvisí pocit bezpečí, vnitřní síla a odhodlání a také sebevědomí :). V neposlední řadě lávový kámen pomáhá uklidňovat rozbouřené emoce.

Jaspis se jako polodrahokam vyskytuje v desítkách různých druhů a barvách. V prvé řadě se jedná o tzv. očistný polodrahokam, který potlačuje deprese a rozjasňuje mysl :)
zvyšuje chuť k jídlu a podporuje léčbu ledvin.Jaspis Dalmatin má receptivní energii, přiřazen planetě Saturn a elementu země. Je úzce spjat se zemí, podporuje a rozvíjí kořenovou čakru. Vypráví pomocí svých obrázků poselství minulosti, vynáší na povrch potlačené pocity, vinu, nenávist, lásku a přináší poučení do další fáze života. Přináší klid,

430,00 Kč 520,00 Kč
Please select variants first