Minerální náramek Howlit

Novinka

Howlit je velmi inspirativní kámen, který svému nositeli pomáhá nastolit v jeho životě harmonii se svým okolím, učí ho brát věci a osoby takové, jaké jsou bez potřeby toho, je jakýmkoliv způsobem měnit. S tím souvisí i budování tolerance a lásky jak vůči sobě, tak vůči ostatním. Podporuje pocity uklidnění, snížení stresu a empatie. Detoxikuje, uvolňuje křeče a svalstvo. Snižuje v těle cholesterol a zrychluje metabolismus. Je též nápomocný při menstruačních bolestech.
Hematit je výjimečně mocný kámen ve vytahování nemocí z těla. Ochraňuje tělo a uvádí ho do rovnováhy. Pomáhá vytvářet klidné a harmonické prostředí a zabraňuje vstupu negativním energiím :) Bourá bariery limitů, které si nastavil sám nositel :) Z léčebného hlediska pomáhá odstraňovat všechny nemoci krve, má blahodárný vliv na ledviny, léčí úzkost a nespavost.
Achát navozuje pocitovou, tělesnou, duševní harmonii a rovnováhu. Pomáhá budovat sebedůvěru a svého nositele se snaží upozornit na vlivy, které mu jeho osobní rovnováhu narušují :). Pomáhá svému nositeli vyrovnat se s citovým zklamáním a zároveň ho motivuje k hledání citu nového.. Přetváří negativní energie na ty pozitivní. Harmonizuje trávící trakt a pomáhá předcházet střevním potížím. Pomáhá čistit lymfatický systém, krevní oběh a předchází a pomáhá léčit kožní choroby.

440,00 Kč 470,00 Kč
Please select variants first