Minerální náramek Forgiveness

Vyprodáno Novinka

Růženín aneb kámen "srdce a lásky". Už jeho světle růžová barva hned n a první pohled navozuje pocit harmonie a klidu, ovládá ho jemná jinová (ženská) energie, která pomáhá harmonizovat partnerskou lásku. Růženín má jako léčivý kámen pozitivní vliv na srdeční čakru a je dobré, nosit ho v místech, kde pulzuje krev. Pomáhá z těla odvádět toxiny a přebytečnou vodu a tím harmonizovat tělo po i fyzické stránce.

Granát využíváme například k regeneraci organizmu a nalézání ztracených sil. Po většinou je granát využíván jako amulet, který úspěšně varuje před nebezpečím. Granát je zdrojem velkého množství energie, kterou dodává svému nositeli. Odrazuje nositele od dodržování zastaralých dogmat.
 Granát pomáhá v krizových situacích nalézat východiska a dodat víru v lepší budoucnost i přivolat něčí pomoc. Umí též vyvolat vzpomínky na minulé životy. Z lékařského hlediska čistí krev, regeneruje DNA, má příznivý vliv na páteř, srdce a plíce.

Hematit je výjimečně mocný kámen ve vytahování nemocí z těla. Ochraňuje tělo a uvádí ho do rovnováhy. Pomáhá vytvářet klidné a harmonické prostředí a zabraňuje vstupu negativním energiím :) Bourá bariery limitů, které si nastavil sám nositel :) Z léčebného hlediska pomáhá odstraňovat všechny nemoci krve, má blahodárný vliv na ledviny, léčí úzkost a nespavost.

440,00 Kč 540,00 Kč
Please select variants first