Minerální náramek Fine Soul

Akce

Howlit je velmi inspirativní kámen, který svému nositeli pomáhá nastolit v jeho životě harmonii se svým okolím, učí ho brát věci a osoby takové, jaké jsou bez potřeby toho, je jakýmkoliv způsobem měnit. S tím souvisí i budování tolerance a lásky jak vůči sobě, tak vůči ostatním. Podporuje pocity uklidnění, snížení stresu a empatie. Detoxikuje, uvolňuje křeče a svalstvo. Snižuje v těle cholesterol a zrychluje metabolismus. Je též nápomocný při menstruačních bolestech.
Sodalit je nejvýraznějším kamenem mezi svými "modrého druhu" :-). Snoubí zdánlivě neslučitelné a to logické myšlení a intuici. Dodává vnitřní odvahu a mírní zmatek na duši .. Je vhodným léčitelem při potížích způsobených stresem, strachem a negativním myšlením. Snižuje horečku a posiluje imunitní systém. Čistí lymfu a udržuje v rovnováze metabolismus.
Křišťál má velice široké využití hlavně v léčitelství. Především nabíjí novou energií, což už samo o sobě hovoří za vše.. :) Je to univerzální a nejsilnější léčivý krystal, který dokáže zesílit funkci ostatních minerálů, které jsou s ním ve spojení. Pozitivní účinky má rovněž na lidskou kreativitu, navozuje pocity harmonie. Jeho další velké plus je i to, že dokáže neutralizovat elektromagnetické vyzařování elektroniky, jako jsou telefony, počítače a jím podobné. Křišťál lze využít k léčbě veškerých zdravotních problému, včetně těch psychických :)

190,00 Kč 470,00 Kč
Please select variants first