Minerální náramek Blue Anchor

Vyprodáno Novinka

Láva je vyvřelina sopečných erupcí, která při velmi vysokých teplotách vyvěrá ze země a postupně chladne. Jedná se o velice silný kámen transformující veškerou nashromážděnou negativní energii na pozitivní. Je symbolem potlačování strachu z fyzické bolesti. Velice úzce s lávovým kamenem souvisí pocit bezpečí, vnitřní síla a odhodlání a také sebevědomí :). V neposlední řadě lávový kámen pomáhá uklidňovat rozbouřené emoce.
Akvamarín je kámen klidu, kámen dávných mořských bohyní.. Navozuje pocity radosti a štěstí převážně ve vztazích. Svému nositeli pomáhá převzít kontrolu a odpovědnost nad svým vlastním životem. Zdokonaluje vyjadřovací a komunikační schopnosti nositele :) Uvádí do rovnováhy čakry a vytváří jakýsi ochranný štít pro auru :).
Křišťál má velice široké využití hlavně v léčitelství. Především nabíjí novou energií, což už samo o sobě hovoří za vše.. :) Je to univerzální a nejsilnější léčivý krystal, který dokáže zesílit funkci ostatních minerálů, které jsou s ním ve spojení. Pozitivní účinky má rovněž na lidskou kreativitu, navozuje pocity harmonie. Jeho další velké plus je i to, že dokáže neutralizovat elektromagnetické vyzařování elektroniky, jako jsou telefony, počítače a jím podobné. Křišťál lze využít k léčbě veškerých zdravotních problému, včetně těch psychických :)

440,00 Kč 460,00 Kč
Please select variants first