Minerální náramek Angel Eyes

Vyprodáno Novinka

Hematit je výjimečně mocný kámen ve vytahování nemocí z těla. Ochraňuje tělo a uvádí ho do rovnováhy. Pomáhá vytvářet klidné a harmonické prostředí a zabraňuje vstupu negativním energiím :) Bourá bariery limitů, které si nastavil sám nositel :) Z léčebného hlediska pomáhá odstraňovat všechny nemoci krve, má blahodárný vliv na ledviny, léčí úzkost a nespavost.

Láva je vyvřelina sopečných erupcí, která při velmi vysokých teplotách vyvěrá ze země a postupně chladne. Jedná se o velice silný kámen transformující veškerou nashromážděnou negativní energii na pozitivní. Je symbolem potlačování strachu z fyzické bolesti. Velice úzce s lávovým kamenem souvisí pocit bezpečí, vnitřní síla a odhodlání a také sebevědomí :). V neposlední řadě lávový kámen pomáhá uklidňovat rozbouřené emoce.

Jadeit je právem nazývaný kamenem klidu.. Pomáhá k celkové stabilizaci osobnosti a je prospěšný též k uklidnění psychiky člověka. Je výborný myšlenkový stimulant :) podporuje pracovní nasazení a je vhodným pomocníkem pro lékaře, zdravotní sestry, veterináře a léčitele jako takové. Jadeit se zaměřuje hodně na osobu svého nositele, pomáhá budovat sebedůvěru, soběstačnost a samostatnost. Z léčebných účinků bych vyzvedla prospěšnost jadeitu k ledvinám, slezině, pomáhá léčit problémy močového systému.


200,00 Kč 490,00 Kč
Please select variants first